BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
SEVGİLİLER GÜNÜ

SEVGİLİLER GÜNÜ

26 Ocak 2018

Sevgililer Günü neredeyse geldi. Umarız sevgiliniz için güzel bir akşam yemeğini ve sürprizleri hazırlamışsınızdır. Sevgililer Günü’nde sürpriz hediyeler kadar çiçek aranjmanları da önemlidir. Yeşil ve pembe tonlarının hâkim olduğu buketler tercih edebilirsiniz. Ayrıca sevgilinizin gerçekten sevdiği çiçeklerden oluşan bir aranjman da yapabilirsiniz.

Bununla birlikte geçen yıl “Sevgililer Günü Dekorasyonu İçin 10 Öneri” başlıklı bir yazı yazmıştık. Bu yazıdan da ev dekorasyonunu Sevgililer Günü’ne nasıl hazır hale getirebileceğinizi inceleyebilirsiniz. Konsept olarak dekorasyonu evin tamamına yaymanız zor olacağı için evin belirli bir bölümünde uygulayabilirsiniz.

Unutmayın, Sevgililer günü sadece çiftler ya da romantik jestler ile ilgili değildir. Hayatınızdaki özel biri için de sevginizi gösterebilirsiniz. Bu kişi anneniz de olabilir, iyi vakit geçirdiğiniz bir dostunuz da... Bu yıl sevgiyi yaymakla geçirdiğimiz bir yıl olsun. Kendinize söyleyeceğiniz iyi şeyler bile sevgiyi yaymak demektir.

Zaman zaman bu konuyla ilgili yazılar yazmaya devam edeceğiz. Takipte kalmayı unutmayın! Sevgililer Günü’nüz şimdiden kutlu olsun.

Top