BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
MODERN COUNTRY İÇ MİMARİ

MODERN COUNTRY İÇ MİMARİ

29 Mayıs 2017

Country iç mimari tarzı artık yenilendi. Bu popüler dekorasyon tarzını modern bir şekilde yeniden bir araya getiren örneklere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Country dekorasyon tarzı geçtiğimiz yıllara göre kendini yeniledi. Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü klasik tarzın tüm dokunuşlarını hâlâ elinde tutuyor. Endüstriyel parçalar ve farklı renk tonları, country iç mimari tarzına modern bir görünüm eklemenin en kolay yollarıdır.

Koridor

Bu koridorda özellikle dikkat çekici olan şey, duvarların ve ahşap doğramaların aynı renkte olması. Çoğu zaman, ahşap doğramaların üstünde veya altında farklı bir duvar kaplaması veya boya görmeyi bekleriz. Bu nedenle bu tek renk tonlu yaklaşım öngörülebilir değildir.

Oturma odası

Kadife ve keten gibi dokulu kumaşların bir karışımını sunan bu oturma odasında, ustalıkla kullanılmış perdeleri ve antik halıyı görebilirsiniz. Ayrıca gri renk tonlarındaki kanepe, zamansız cazibesiyle zarif bir yaşam alanı yaratmış.

Yemek odası

Country dekorasyonun, çağdaş ve modern hali. Endüstriyel kıvrımları olan metal aydınlatma, çiçek temalı perdeler ile birlikte kullanılmış.

Tabaklar

Bir başka country dekorasyon klasiği... Mavi ve beyaz tabaklar. Zarif yüzeyler ve metalik ışık armatürleri ile country dekorasyona yeni bir görünüm kazandırılmış.

Yatak odası

Coşkulu desenler ve zengin renkler, bu country tarzda dekore edilmiş yatak odasına muhteşem bir görünüm kazandırmış. Modern sanat ve basit yatak çerçevesi, genel etkinin çok fazla dikkat çekmesinin önüne geçmiş.

Banyo

Turkuaz banyo, geleneksel country dekorasyon tarzına yeni bir görünüm kazandıran ince siyah bir çizgi ile birleştirilmiş. Böylelikle country iç mimari tarzına güçlü ve modern bir etki kazandırılmış.

Top