BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
LÜKS OTEL RAHATLIĞINDA YATAK ODASI DEKORASYONU

LÜKS OTEL RAHATLIĞINDA YATAK ODASI DEKORASYONU

08 Ocak 2018

Blog yazımızdaki anahtar parçaları yatak odanıza ekleyerek lüks bir otelin rahatlığına ulaşabilirsiniz. Lüks bir oteldeki gibi yatak odası dekorasyonuna sahip olmak, sanıldığı kadar pahalı ve zor değildir. Bununla birlikte sizi uyarmak istiyoruz çünkü dekorasyonu bir kez yaptığınızda, yataktan asla çıkmak istemeyebilirsiniz.

Peluş başlığı olan derin bir yatak ile başlayabilirsiniz. Sofistike krom mobilyalar ve ışığı yansıtan aynalar ile dekorasyona devam edebilirsiniz. Görev aydınlatmaları ile şık bir etki yaratabilir, ipek ve sahte kürk gibi dokular ile yatağınıza katman ekleyebilirsiniz. Nereden başlayacağınızı hâlâ bilmiyor musunuz? Blog yazımız bu konuda size yardımcı olabilir. Keyifli okumalar!

Yatak

Konfor ve stil sunan zamandan bağımsız açıklayıcı bir parça için düğmeli ve döşemeli bir yatak başlığı seçin. Gümüş tonlarındaki zarif bir kadife doku bu anlamda oldukça iyidir.

Sarkıt aydınlatma

Yatağınızın üzerine böylesine çarpısı bir parça asmak doğal olarak ihtişam getirecektir. Kristal aydınlatma, odanın etrafında parıldayan pırıltılı gökkuşakları dizayn ederken, antika bir cam kaplamanın başucundaki ışıklar bu zenginliği artırır.

Makyaj masası

Aynalı mobilyalar doğal bir zenginliğe ve dokuya sahiptir. Yüzey ışığı ve ilave alan yanılsaması sağlayarak makyaj yapmak için harika bir atmosfer yaratacaktır. Kristal çekmece topuzu gibi ayrıntılar ise şık bitirici dokunuşlardır.

Yatak takımı

Cazibeli ve rahat bir his için, örnek görseldeki coğrafi tasarım gibi karmaşık bir desene sahip yumuşak gümüş tonlarında yatak çarşaflarını seçin. Daha sonra lüks dokulu peluş yastıkları üzerine yığın. İpek ya da sahte kürk dokuları ile şıklığı artırın.

Top