BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
KOMODİNLER İLE KALIPLARIN DIŞINDA DÜŞÜNMEK

KOMODİNLER İLE KALIPLARIN DIŞINDA DÜŞÜNMEK

24 Mart 2017

Seyahat etmekle ilgili en güzel şey sizi günlük rutinden çıkarmasıdır. Yeni şeyler keşfetmenizi sağlayarak ufkunuzu açar. Özellikle bahar mevsiminin iyiden iyiye kendini hissettirdiği şu günlerde seyahat etmek gerçekten ilgi çekici olabilir. Yeşilin etkisi sizi rahatlatır ve karmaşadan uzaklaştırır.

Biz de yakın zamanda yaptığımız seyahatten zihnimiz açık bir şekilde döndük. Aklımızda pek çok farklı ve özgün fikir var. Daha önceki yazılarımızdan da bildiğiniz gibi iç mekânlarda kalıpların dışında düşünerek yeni ve farklı şeyler denemeyi seviyoruz. Bu yazımızda da yine kalıpların dışına çıkmak istiyoruz. Günlük hayatta kullandığınız masaları komodin olarak kullanmaya ne dersiniz? Kulağa biraz farklı gelebilir ancak deneyince gerçekten çok farklı bir etkisi olduğunu göreceksiniz.

Klasik komodinler genelde küçük, geleneksel ve sıkıcı hissettirirler. Ancak çalışma masasını, yemek masasını ya da konsolu komodin olarak kullanırsanız, odanın tüm estetiğini bir anda değiştirecektir. Yatak odanızın daha geniş, havalı ve ilgi çekici görünmesini sağlayacaktır.

Top