BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
İÇ MİMARLIK VE DEKORASYON İPUÇLARI

İÇ MİMARLIK VE DEKORASYON İPUÇLARI

10 Temmuz 2017

İç mimarlık ve dekorasyonda bir alanı daha davetkâr ve havalı gösteren bazı küçük parçalar vardır. Bu yüzden yeni bir dekorasyon yaparken ayrıntılara özellikle dikkat etmeniz gerekir. Bu küçük dekorları ve aksesuarları masaların, sehpaların ya da konsolların üzerinde kullanabilirsiniz. Küçük görünseler de iç mekâna kattıkları etki çok büyük olacaktır.

Bitkiler ve çiçekler

Bu konuya daha önce defalarca değindiğimizi biliyoruz ama gerçekten oyun değiştirici bir etkiye sahip. Bitkiler ve çiçekler konsollardan küçük köşelere kadar her yere doğal bir etki katar. İç mimari tasarım tarzınıza göre seçeceğiniz bitkileri ve çiçekleri kolayca belirleyebilirsiniz.

Aynalar

Aynaları banyodan mutfağa kadar tüm iç mekânlarda kullanabilirsiniz. Boyutlarını da dilediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Yansıma etkisi ile alana derinlik katarlar.

Minderler ve örtüler

Minderleri mevsimlere bağlı olarak kaldırmanıza gerek yok. Yaz kış her mevsim kullanabilirsiniz. Mobilyaları yumuşatma özellikleri vardır. Tarzınıza uygun olanları seçip yatağın ya da koltukların üzerinde kullanabilirsiniz. 

Top