BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
İÇ MİMARİDE UYUM

İÇ MİMARİDE UYUM

23 Mayıs 2017

İster sevdiğiniz eşyaları karıştırmayı deneyin, isterseniz de zeminden başlayarak renkleri, desenleri, dokuları veya aksesuarları değiştirin... Ancak iç mimari ve dekorasyonla ilgili ne yaparsanız yapın uyumu mutlaka göz önünde bulundurun. Böylece evinizin görünümünü kolayca göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.

 

İyi temel

Geleneksel duvar kaplamaları -resimdeki gibi harika bir görünüme sahip olanlar- tahta döşemeler veya ihtiyaçlarınız değiştiğinde odadan odaya kolayca taşıyabileceğiniz basit ahşap masalar bir evi güzel yapan ögelerdir. Uygulamasını öğrenmek için yapay ahşapları kullanabilirsiniz.

Çok yönlü nötr renkler

Açık renkli sıcak gri tonları mutfak dolapları için idealdir. Üstelik duvar rengini değiştirseniz bile uyumlu görünür. Mavi ve yeşil vurgular kullanarak da geleneksel bir mutfağa İskandinav kıvrımları ekleyebilirsiniz.

Doğal tekstiller

Kaliteli yün, keten ve pamuğa yatırım yapabilirsiniz. Trendler değiştikçe de daha ucuz baskılar ekleyebilirsiniz. Doğal dokular ve ham maddeler zamandan bağımsız bir çekiciliğe sahiptir. Aynı zamanda rahat ve canlı bir his yaratmak için mükemmeldir.

Usta işi tasarımlar

Usta işi bir tasarımın değeri asla kaybolmaz. Bu nedenle el işçiliği dekorlara, objelere ve aksesuarlara yönelebilirsiniz.

Stilleri karıştırın

Yumuşak renkler ve basit şekiller istediğiniz herhangi stili kolayca bir araya getirmenizi sağlar. Görseldeki odada rustik ve çağdaş parçalar içeren geleneksel bir kanepe kullanılmış. Desenlerin modası hızlı geçer. Bu nedenle döşemeler ve pencereler için basit, klasik tasarımlara sadık kalın.

Doğal kalın

Doğal taş efektli fayanslar, en küçük banyolara bile zamana bağlı olmayan bir güzellik katar. Taş, dayanıklılığı ve doğal güzelliği ile her eve kalıcı bir tarz getirir. Duvarlar ve zeminler için harika bir malzemedir.

Güzel ve pratik

Tahta merdivenleri battaniyelerinizi ya da kıyafetlerinizi sergileyebileceğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Merdiven; kitaplarınızı, dekorlarınızı ya da bitkilerinizi estetik şekilde sergilemek için akıllı bir çözümdür.

Klasik tasarımlar

Sıcak ahşap tonlarıyla yumuşatılmış basit, beyaz bir şemayla işlevsel ancak davetkâr bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Klasik tasarımlar, rustik dekore edilmiş bir iç mekân ile uyum sağlar.

İzmirli iç mimarlık firmalarından biri olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle dekorasyon ve iç mimarlık alanlarında size ilham olabileceğini düşündüğümüz önerileri paylaşıyoruz. Ev dekorasyonu, tadilat, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu ya da iç mimari ile ilgili aklınıza takılan sorular için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Keyifli günler dileriz.

Top