BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
HAFTANIN ÖNE ÇIKAN EV DEKORASYON ÜRÜNLERİ

HAFTANIN ÖNE ÇIKAN EV DEKORASYON ÜRÜNLERİ

28 Mart 2018

Bugünden itibaren her hafta eviniz için alabileceğiniz en iyi ev dekorasyon ürünlerini paylaşacağız. Aynı zamanda iç mimari ile ilgili farklı öneriler de vermeye çalışacağız. Evinizi dekore ederken işinize yarayabileceğini düşündüğümüz bu ürünler arasında sizin de kolayca yapabilecekleriniz bulunuyor. Umarız işinize yarar. Keyifli okumalar!

Sarı panjurlar

Güneş ışığıyla dolu bir odaya uyanmaktan daha iyi bir his var mı? Parlak sarı panjurlar, her ne kadar dışarıda olursa olsun, her sabah güneş ışığı hissini yansıtır. Bu yeni fotoğraf, cesur güneş gölgesinin anında bir odayı neşeli ve parlak hissettirdiğini gösteriyor. Her güne güneşin canlandırıcı ışıkları ile başlamaya hazır olun.

Baskılı minderler

Minderlerinizin üzerinde ne olsun isterdiniz? Hayvanlar mı yoksa doğa mı? Bir iç mekânı canlandırmanın en iyi yolu detaylarda saklıdır. Baskılı zarif minderler oturma odanıza canlılık katabilir. Tarzınızı seçin ve sizi en iyi yansıtan minderleri evinize ekleyin. 

Sofra takımı

Hafif ve iç açıcı akşam yemeklerine hazır olun. Çünkü baharın tüm heyecanını hissedeceğiniz zarif sofra takımları sizi bekliyor. Çiçek baskılı sofra takımları bahar mevsiminin tüm güzelliklerini yaşamanız için mükemmeldir. Mavi tonlarındaki çiçeklerin şıklık hissi uyandıran beyazın üzerinde kullanılması bizce harika olmuş. Yemek yeme rutininiz bundan sonar daha keyifli olacak.

Renkli temizlik ürünleri

Her ne kadar ilgi çekici bir konu olmasa da bahar temizliğinden konuşabilir miyiz? Renkli temizlik ürünleri için söylenecek tek bir şey, temizliği daha keyifli hale getirmeleri. Uygun fiyatlı bu ürünleri yerel mağazalarda kolayca bulabilirsiniz. Pastel tonlarında olanlar bizim özellikle ilgimizi çekti.

Ferah nevresimler

Yatak odasındaki dekorlarınızı öne çıkarmak için yatağınıza ferah renklerle bir sıçrama ekleyin. Örnek görseldeki çarpıcı mavi tonunu özellikle öneriyoruz. Böylesine cesur bir renk tonu, bahar için tüm duyularınızı uyandırır ve denizin ferahlığını hissetmenizi sağlar.

Top