BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
GARDIROPLAR VE ŞİFONYERLER

GARDIROPLAR VE ŞİFONYERLER

31 Ocak 2017

Şifonyerler ve gardıroplar evinizdeki dekorları, giysileri, objeleri ve daha birçok şeyi tek bir yerde sergilemek için mükemmeldir. Bu tür eşyalarınızı koyacağınız gardıropları cam bölmeli olarak ya da kapaklı olarak tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerinizi ya da kişisel eşyalarınızı içi görünmeyen bir gardıroba koyabilir, dekorlarınızı ise camla kaplı bir gardıropta sergileyebilirsiniz. Bu tamamen sizin kişisel tercihlerinize bağlı. Ancak iki kullanım da eşyalarınızı düzene sokar ve size daha fazla derinlik sağlar.

Evinizdeki tüm eşyalar sergilemek isteyeceğiniz kadar estetik olmayabilir. Bu eşyaları atmaya da kıyamıyorsanız en iyisi kapalı kapılar ardında saklayın. İçi görünmeyen ve gizli bölmeleri olan masif bir dolap işinizi görebilir.

Gardırop, şifonyer ya da sandık gibi seçeneklerden hangisini kullanırsanız kullanın, odanızın odak noktasını göz önünde bulundurun. Yani bu seçenekleri hangi odada kullanıyorsanız, o odanın 3 odak merkezinden birine yerleştirin. Böylelikle eşyalarınızı düzene sokmanın yanında dekoratif bir görüntü de elde ederseniz. 

Top