BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
DOĞRU YATAK SEÇİMİ İLE İLGİLİ DETAYLAR

DOĞRU YATAK SEÇİMİ İLE İLGİLİ DETAYLAR

22 Mart 2017

Bugünkü blog yazımızda yatak seçimi konusuna odaklanmak istedik. İç mimari ve dekorasyonun en ayrıntılı incelenmesi gereken konularından biri olduğunu düşünüyoruz. Yatağını üzerindeki çarşafları ve örtüleri değiştirmek, yatak odasına yeni bir hava katar.

Herhangi bir iç mekânı ilgi çekici hale getirmenin en kolay yolu doku eklemektir. Yatak odaları da doku eklemek için en uygun alanlardır. Yatağın geniş alanında her zaman yastıklar ve minderler kullanabilirsiniz. Çünkü yastıklar ve minderler yatak odasına havalı bir görünüm kazandırmak için birebirdir. Her şey, konturları güçlü, çekici dokuların bulunduğu çok sayıda zıt renk grubuyla ilgilidir.

İzmir’de iç mimarlık ve dekorasyon alanlarında faaliyet gösteren bir firma olarak genelde çalıştığımız herkesi doğru yatağı nasıl daha kolay seçebilecekleri konusunda yönlendiriyoruz. Yatak odanızın dekorasyonunu göz önüne almayı unutmamalısınız. Eğer yeni bir yatak almak istemiyorsanız, daha önceki yazılarımızda da anlattığımız gibi dokular ve katmanlar eklemeniz gerek. Uyum ve denge, iç mimarinin olmazsa olmazlarıdır. Bu nedenle dekorasyonu her zaman bu iki kavramı düşünerek yapmalısınız. 

Top