BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
ÇEVRE DOSTU KARTON YATAK

ÇEVRE DOSTU KARTON YATAK

25 Nisan 2018

Karton bazaya sahip bir yatakta yatmak ister miydiniz? Belki birazdan göreceğiniz baza fikrinizi değiştirebilir. İngiltere’de kartondan yapılan baza, ilk kez satışa çıktı.

Yatak üreticisi Happy Beds, yenilikçi karton yatak için Alman merkezli Room in a Box firmasıyla birlikte çalıştı. Çevre dostu ve %100 geri dönüştürülebilir karton yatak tasarımı Happy Beds firmasına özel.

Şirket kültürüne göre herkesin iyi bir gece uykusunu hak ettiğini belirten Happy beds Uyku Uzmanı Joy Richards, “Bu durum klasik bir yatağın çevre dostu olmasını isteyen müşteriler için de farklı olmamalı” diye ekliyor.

Sürdürülebilirlik ve adil üretim belgelerine sahip olan çevre dostu karton yatak şu anda Avrupa’da oldukça popüler. Çevre bilincine sahip insanlara hem konforlu bir uyku hem de doğa dostu bir tasarım sunuyor.

Karton yataklar; klasik, beyaz, siyah ve petrol yeşili seçenekleri ile satışa sunuluyor. Ergonomik tasarıma sahip olduğu için ambalajı açıp anında kurmak çok kolay. Toplaması ise kurulumundan bile kolay. Küçük yatak odasına sahip kişiler oldukça ideal olduğunu söyleyebiliriz. Şık tasarımı göz zevkine hitap ederken, katlanabilir yapıda olması da alandan tasarruf etmenize olanak sağlıyor. Diğer tüm mobilyalardan farlı olarak somun, cıvata veya herhangi bir alet gerektirmiyor.

Kurulumun ne kadar kolay olduğunu görmek için tıklayın.

Oluklu mukavva son derece dayanıklı olduğu için karton yatak uzun ömürlü bir yapıya sahip. Geri dönüştürülebilir ürünlerden yapılmış olması da içinizi rahatlatan bir diğer etken.

2013 yılında çevre dostu ve süper portatif mobilyalar yaratma vizyonuyla Room in a Box’ı kurduklarını belirten Room in a Box Kurucu Ortağı Gerald Dissen, “Happy Beds ile birlikte çalışmaktan dolayı çok mutluyuz. İngiliz müşterilerimize daha rahat, esnek ve sürdürülebilir bir yaşam tarzı sunma konusunda yardımcı oluyoruz. Geleneksel yatak tercih edenler için yatak dönüşüm programı sunuyoruz. Önceliğimiz İngiltere olacak şekilde tüm Avrupa’yı hedefliyoruz. Her geçen gün artan talep de doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.” diye konuştu.

Top