BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
CESUR RENKLER İLE BANYO DEKORASYONU

CESUR RENKLER İLE BANYO DEKORASYONU

30 Mart 2017

Renk paleti, banyo veya duş alanında istediğiniz görünümü, hissi ve tasarımı elde etmek için gereklidir. Keskin bir tasarımdan uzaklaşın ve bu cesur banyo renk düzenleri ile odanıza yeni bir görünüm ekleyin. Banyonuzda cesur renkler kullanmak evin geri kalanına da etki eder. Bu işlevsel alanı dekorunuzun geri kalanı ile aynı seviyeye getirir. Şık ve modern bir iç mekâna sahip olmak istiyorsanız, gri gibi nötr renk tonlarını da seçebilirsiniz. Ancak banyoya biraz farklılık katmak hoş olmaz mı?

 

Renkler, banyoyu tamamen farklı bir mekâna dönüştürür. Geleneksel dekorasyona sahip banyonuza modern bir görünüm kazandırmak için canlı renkler kullanın. Ya da tasarımı yumuşatmak ve minimalist bir etki için pastel tonları deneyin.

Banyoya renk eklemek demek sadece duvarların boyanması demek değildir. Farklı ve ferahlatıcı bir etki için renkleri bir arada kullanabilirsiniz. Banyonuzu mor gibi cesur bir renk tonunda boyayın ve tüm odayı bir anda nasıl değiştirdiğini görün. Güçlü bir etki istiyorsanız desenli duvar kağıtlarını da kullanabilirsiniz.

 

Yumuşak mobilyalar ve aksesuarlar ile de banyonuza renk katabilirsiniz. Beyaz renkte olan banyonuzu desenli perdelerle veya çiçekli kumaşla kaplı bir sandalyeyle güncellemeyi deneyin. Klasik banyo görünümünüzü kısa sürede cesur bir hale getirir. Renkli banyolar şu anda birçok kişi tarafından tercih ediliyor ve herhangi bir eve gerçekten hayat ve canlılık katıyor.

 

Cesur renkler, gümüş veya bakır gibi metalik tonlarda da olabilir. Ayrıca banyonuzda kullandığınız renk tonunu aksesuarlara ve dekorlara da yansıtabilirsiniz. Banyo renk şemasını düşündüğünüz zaman banyo zeminini de düşünmeyi unutmayın. Bu iki şeyin birbirini tamamlaması büyük bir fark yaratacaktır.

 

Top