BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BİR OTURMA ODASI ÜÇ DEKORASYON TARZI

BİR OTURMA ODASI ÜÇ DEKORASYON TARZI

09 Mayıs 2017

Bugünkü blog yazımızda aynı oturma odasında üç farklı iç mimari ve dekorasyon tarzını anlattık. İskandinav, modern eklektik ve sofistike bir oturma odası yaratmanın ilham veren 3 yoluna değindik. Keyifli okumalar!

 

SOFİSTİKE TASARIM

Bu tasarımda kanepe o kadar akıllıca kullanılmış ki; zarif krom ve cam aksesuarlar, klasik duvar kağıdı ve büyük, cesur ayrıntılar ile harika bir uyum sağlamış. Ayrıca nötr renkler ağırlıkta olmasına rağmen iç mekânı modern hale getirmek için hafif pembe dokunuşlar eklenmiş.

 

KENTSEL İSKANDİNAV

Kanepe, rahat ve çağdaş bir görünüm elde etmek için iç mekânlarda kullanabileceğiniz en dönüştürücü şeylerden biridir. Görseldeki duvar kağıdı ve halı ile birlikte gümüş renk pirinç ve bakır aksesuarlar bir arada kullanılmış. Böylelikle de İskandinav tarzı modern ve rahat bir görünüm elde edilmiş.

 

MODERN EKLEKTİK TASARIM

Eklektik bir görünüm elde etmek istiyorsanız küp şeklinde raflar ve renkli minderler ile süsleyebileceğiniz rahat bir kanepe kullanabilirsiniz. Dokulu duvar kağıdı, yuvarlak bir masa ve renkli aksesuarlar da modern eklektik görümünü artırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca önemli bir not düşmek isteriz. Lüks kumaşlar, iç mekânı bohem havadan çıkartıp modern ve şık bir görünüme kavuşturacaktır. Eğer istediğiniz şık ve zarif bir dekorasyon ise ipek ve kadife gibi kumaşlar kullanmanızı öneririz.

Top