BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
BAŞ UCU ÇÖZÜMLERİ

BAŞ UCU ÇÖZÜMLERİ

20 Ocak 2017

Yatak başınıza sadece komodin koymak zorunda hissediyorsanız önerilerimiz fikrinizi değiştirebilir. Yatak odanıza yeni bir çözüm getirmek için komodin yerine hem işlevsel hem de son derece çarpıcı olabilen ürünler deneyebilirsiniz.

AHŞAP TAVAN SARKITI

Biraz çocuksu ve eğlenceli bir baş ucu fikri sizi yansıtıyorsa eğer; bir ahşap parçasını halat ya da zincirle tavandan salıncak gibi sarkıtmak iyi bir çözüm olabilir. Oynamasını engellemek için duvara -ahşap parçanın altından- bir tutucu takabilirsiniz. Eğer biraz ışık katmak iterseniz, ahşap parçanın alt kısmına led koymak değişik olabilir.

VINTAGE YATAK ODASI

Biraz vintage tarzında bir yatak odasına sahipseniz baş ucunuza sandalye koymak iyi fikir olacaktır. Çünkü sandalye, yatak başında odak noktası yaratma konusunda iddialı bir alternatiftir.

YATAK ODASINDA DRESUAR

İşlevsel ve farklılık için baş ucunuza alçak bir dresuar koyabilirsiniz. Bu tarz bir seçenek özellikle çocuk odaları için hem çalışma alanı hem de yatak başında yan sehpa işlevi görebilir.

Müziği seviyorsanız ve yatak odanızda marjinal bir değişiklik istiyorsanız size uyacak bir önerimiz var. Eskiciden bulabileceğiniz bateri davulu istediğiniz etkiyi yaratacaktır. Yere yatık bir şekilde koyup üzerine baş ucu ürünlerinizi koyabilirsiniz.

ETAJER VE MASİF ÜRÜNLER

Baş ucunuz hareketli olsun istiyorsanız, hem seyyar hem de çok katlı bir raflı etajer kullanabilirsiniz. Tekerlekli olanları odanın içinde her yere seyahat de edebilir. Üst rafı ise yan sehpa rolüne pek uygun. Uyumadan önce kitap ve dergi okumayı sevenler için akılcı bir seçim olabilir.

Evinizdeki eski eşyaları atamıyor ve saklıyorsanız değerlendirme vakti gelmiş olabilir. Sandık, bavul, eski masif merdiven, sehpa gibi çeşitli eski eşyalarınızı komodin olarak kullanabilirsiniz.

RAFLI KOMODİN

Baş ucunuzda eşyalarınızı derli toplu seviyorsanız raflı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kutu şeklinde raflı bir baş ucu depolama işlevi de görerek iyi bir komodin seçimi olabilir. Raflarınızı daha da kişiselleştirmek için boyayabilir veya renkli, desenli kağıtlar yapıştırabilirsiniz.

Top