BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
5 ÖNEMLİ PARÇA İLE MODERN COUNTRY GÖRÜNÜM

5 ÖNEMLİ PARÇA İLE MODERN COUNTRY GÖRÜNÜM

18 Aralık 2017

İç mekâna modern bir country görünüm kazandırmak için kullanabileceğiniz 5 önemli eşya vardır. Diğer iç mimari tarzlar trendlere göre değişebilir ancak modern country görünüme her zaman güvenebilirsiniz. Dolayısıyla, mobilya ve aksesuarlar konusunda uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsanız,modern country görünüm ideal bir tasarım seçeneğidir.

Özünde rustik sıcaklığın bulunduğu modern country görünüm, klasik ancak temiz ve ferah hissettiren zarif kenarlara sahiptir. Renk, bu iç mimari tasarım tarzından anahtar rol oynamaktadır. Ördek yumurtası mavisi, güvercin grisi ve kum rengi gögelerin yumuşak ve davetkâr tonları modern country görünüm yaratmanın en önemli detaylarıdır.

İç mekânda modern country görünüm mü istiyorsunuz? Bu beş anahtar dekorasyon parçası, yolculuğa başlamanızı sağlayacaktır. Keyifli okumalar!

Kanepe

Güvercin grisi kanepeyi hemen hemen tüm mobilyacılarda bulabilirsiniz. Burada seçiminizi etkileyecek en önemli şey fiyat olacaktır. Bütçenize uygun, kaliteli bir kanepeyi bulmanızı öneririz. Tabii ki kanepenizi sürekli olarak değiştirmek niyetindeyseniz ucuz olanlara da yönelebilirsiniz. Ancak rahatlıktan ödün vermeniz gerekeceğini unutmayın.

Halı / Kilim

Jüt kilimleri seviyoruz. Evcil hayvanınız ya da küçük çocuğunuz varsa –ikisi birlikte de olabilir- kesinlikle öneririz. Çünkü çok dayanıklı bir malzemedir. Bunun yanında doğal tonları modern country görünüm için de idealdir. Kilimin gri konturunu seviyoruz, ancak daha dramatik bir şey arıyorsanız, kırmızı kenarlı olanlarına da bakabilirsiniz.

Aydınlatma

Bütçenize göre pek çok aydınlatma seçeneği mevcuttur. Biz taban genişliği 400 mm olan ve rattan malzemeden yapılan bir aydınlatma seçtik. Çünkü herhangi bir renk düzenine anında uyum sağlar.

Kahve sehpası

Modern country görünüme sahip iç mekânların herhangi birinde kısa ayaklı tıknaz mobilyalar mutlaka bulunacaktır. Kahve sehpası ise bu anlamda en ideal parçadır. İki çekmecesinin olması misafirleriniz gelmeden önce dergi, oyuncaklar gibi parçaları gizlemek için size alan sağlar.

Minder

Örnek görseldeki minderin rustik detaylarını inceleyin. Klasik modern country desenler, griye yakın mavi ve kum tonları ile dolgun bir görünüşü var. Tek renk kullanmak yerine birden fazla rengin hâkim olduğu minderler tercih etmeye çalışın. Ya da daha eklektik bir görünüm elde etmek için farklı minderleri karıştırın.

Top