BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
5 DAKİKADA UYGULAYABİLECEĞİNİZ İÇ MİMARLIK VE DEKORASYON İPUÇLARI

5 DAKİKADA UYGULAYABİLECEĞİNİZ İÇ MİMARLIK VE DEKORASYON İPUÇLARI

19 Haziran 2017

Önceki blog yazılarımızı okuyanlar ya da hizmet verdiğimiz müşterilerimiz bilir; her zaman ayrıntılara odaklanırız. Çünkü küçükmüş gibi görünen detayların, iç mekânı anında şık ve sofistike bir hale getirebileceğini biliyoruz. Çiçekler, bitkiler, kitaplar, mumlar, dekorlar ve yaptığınız seyahatlerde aldığınız şeyler tamamen sizi ve yaşam tarzınızı yansıtır. Bunları yaşadığınız alanlara ekleyerek 5 dakikada farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Fonksiyonel ve pratik olmayı –eğer mutfak ya da banyo gibi bir alanı dekore etmiyorsanız- unutun. Dekorlar, çerçeveler, mumlar gibi sizin hakkınızda hikâye anlatan ögelere yönelin. Bugünkü blog yazımızda, çok kısa bir sürede uygulayabileceğiniz iç mimari ve dekorasyon ipuçlarına yer verdik. Keyifli okumalar!

Sizi iyi hissettiren parçalar ekleyin

Çiçekler, bitkiler ya da mumlar gibi kişisel tarzlara hitap eden parçaları evinizin farklı alanlarına yerleştirin. Yarattıkları etkiye siz bile inanamayacaksınız.

Tepsiler ve tabaklar kullanın

Daha önceki blog yazılarımızda da bu konuya oldukça fazla değindiğimizi biliyoruz. Çünkü kolayca uygulayabileceğiniz bir şey olduğunu düşünüyoruz. Tepsileri ve tabakları tezgâhın ya da masanın üzerinden uyum içinde gruplayarak farklı bir etki elde edebilirsiniz.

Kitap ekleyin

Kitapları ya da dergileri evinizin tüm alanlarında kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz romanları kapaklarına göre ayrıştırarak yığınlar halinde kullanabilirsiniz. Yanlarına ya da üstlerine ise bitkileri ve mumları konumlayabilirsiniz.

“Zingy Pops” kültürünü deneyin

“Zingy Pops ne demek?” diye soracak olursanız, pop kültürüne ilişkin her şey olduğunu söyleyebiliriz. İç mimari ve dekorasyondaki karşılığı ise daha çok renkler ile ilgilidir. Evinizin dekorasyonuna biraz farklılık katmak istiyorsanız renk paletinizi daha canlı renklerden seçebilirsiniz. Bu konuda doğru ya da yanlış bir kullanım söz konusu değil. Sadece hislerinize güvenin ve sizi yansıtan renkleri seçtiğinizden emin olun.

Top