BARKOD İÇ MİMARLIK - İZMİR İÇ MİMARLIK & DEKORASYON - COPYRIGHT 2016 - 2022. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
3 BASİT ADIMA EVİNİZİ GÜZELLEŞTİRİN

3 BASİT ADIMA EVİNİZİ GÜZELLEŞTİRİN

28 Ağustos 2017

Bugünkü blog yazımızda, hızlı bir şekilde evinizin iç mimarisini yeniden düzenlemenizi sağlayacak ipuçları hazırladık. İç mimari ve dekorasyon, karmaşık bir konu olabileceği gibi bazı küçük değişikliklerle de yapılabilir.

Yeni bir kanepe almak ya da iç mekânın boyasını değiştirmek gibi düzenlemeler yapabileceğiniz gibi pahalı olamayan aksesuarlar ve dekorlarla da evinizi güzelleştirebilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız basit ve hızlı iç mimari ipuçları. Keyifli okumalar!

 

1. Mutfak Eşyaları

Mutfak, özellikle kadınların evde geçirdikleri zamanın %70’inden fazlasını harcadıkları alanlardır. Türk mutfağının oldukça çeşitli olmasını da göz önüne aldığımızda mutfak, evimizin en önemli alanı konumundadır. Bu anlamda mutfak araç ve gereçlerinin çeşitli olması mutfağı pratik ve işlevsel hale getirir. Yeni ve farklı mutfak araç ve gereçleri heyecan verici lezzetler pişirme konusunda size her zaman ilham verir.

2. Depolama

Depolama alanı yaratma konusu sıkıcı olsa da iç mekân dekorasyonunda oldukça önemlidir. Gardırobunuzu her mevsim yenilediğinizi düşünürseniz kullanılmayan kıyafetlerinizi göz önünden kaldırmanın ne kadar önemli olduğunu anlarsınız. Bununla birlikte evinizdeki küratör de sizsiniz. Kitaplarınızın bulunduğun rafları düzenli olarak değiştirerek mevsime ya da iç mekân tarzına göre estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz.  

3. Aydınlatma

Aydınlatma, evinizin iç mimarisini güzelleştirmenin en iyi yoludur. Üstelik uygun maliyetlerle evinizin aydınlatmasını değiştirebilmeniz size bu konuda esneklik de sağlar. Aydınlatma konusuna detaylıca değindiğimiz blog yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Top